MANİSA (İGFA) – Türkiye Yüzme Federasyonu 2024 faaliyet programında yer alan 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi müsabakaları Antalya’da düzenlendi. Düzenlenen müsabakalarda Manisa BBSK’lı 11 sporcu yer aldı. Yeşil-Beyazlı sporcular girdiği yarışmalar da 15 en iyi derece ile müsabakayı tamamladı. Manisa BBSK’lı Elif Kalınoğlu 3 bölgede birinci olurken, Kuzey Şenses, Sare Gürler, Çağatay Çelik katıldıkları yarışmada başaralı bir sonuç alan sporcular, Aralık ayında düzenlenecek olan Türkiye Grup Yarı Final Müsabakalarına katılma hakkı kazandı.
Related Posts
Şanlıurfa’da 2 kişinin öldüğü kuyumcu saldırısının görüntüleri ortaya çıktı
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir kuyumcuya girerek 2 kişiyi öldüren, 1 kişiyi yaralayan zanlı tutuklandı. Saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı.
Erdoğan: İstanbul Türk’tür, İstanbul Müslümandır
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor. İstanbul’un Fethi dolayısıyla konuşma yapan Erdoğan, “Bugün 1071 ile başlayan fetihler zincirinin altın halkası olan İstanbul’un Fethi’nin …
Ramazan Bayramı mesajına hayat pahalılığıyla ilgili sözleri damga vurdu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla videolu bir mesaj yayınladı. İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Erdoğan, ekonomiye dair dikkat çeken ifadeler kullandı. “Ekonomi cephesinde hayat pahalılığı ve enflasyonla …