Elazığ’da Tarihi Harput Mahallesi’nde bulunan 500 yıllık Ahmet Bey Camisi’nin avlusuna yılan girdiğini fark eden vatandaşlar durumu Elazığ Belediyesine bildirdi. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, avluda bir bankın üzerinde duran yılanı özel aparatla yakaladı. Kutuya konularak muhafaza edilen yılan daha sonra doğal ortamına bırakıldı.
Related Posts
Bundesliga’da küme düşen ilk takım Darmstadt oldu!
Bundesliga’nın 31’inci haftasında Heidenheim’a 1-0 mağlup olan Darmstadt küme düştü.
AB, göçmenleri geri gönderecek: Suriye’de durum iyileşti
Suriyeli göçmenleri sınır dışı etmeyi hedefleyen AB ülkeleri, güvenli bölgeler oluşturulmasını istiyor. Suriye’de durumun iyileşmekte olduğuna işaret edildi.
Çorlu’da 5 katlı binanın çatısı yandı
Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, 5 katlı binanı çatısında çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.